Ключові сигнали до бізнесу, органів місцевого самоврядування, побутових споживачів. У звʼязку зі збройною агресією російської федерації, обстрілами та виведенням з ладу енергетичного обладнання Львівщини, з метою збалансування обʼєднаної електроенергетичної системи та запобігання масштабним вимкненням електричної енергії, актуальним є вжиття невідкладних заходів щодо економії електроенергії на території громад.

Стабілізувати роботу об’єднаної енергетичної системи України допоможуть
наступні кроки з економії електроенергії:

-перегляд графіків увімкнення та вимкнення вуличного освітлення, зменшення їхньої інтенсивності;
-врахування доцільності освітлення фасадів будинків, памʼятників, тощо;
-зменшення закладами бізнесу споживання електроенергії, в т.ч. зменшення її використання для рекламних щитів і вивісок;

-вжиття заходів з економії електроенергії бюджетними організаціями.

Звертаємось також до жителів громади максимально зменшити використання побутових енергоємних приладів у пікові години: з 07:00 по 10:00 та з 17:00 по 23:00.